Erakliendile

Sul on vaja leida lastele sobiv suvelaager, soovid reisi ajaks kodul silma peal hoidjat, tahad perepuhkuseks reisiplaani, oled unustanud kallimale sünnipäevakingituse osta, pead otsima endale üürikorterit või mõtled, kust saada usaldusväärset koerahoidjat, siis aitan Sind meelsasti sobivate lahenduste leidmisel.

Kuulan ära Sinu soovi ning vajadused ja leian Sulle parimad võimalused ja teenusepakkujad. Jälgin ka kogu protsessi käigus, et kõik vastaks Sinu ootustele ja kokkulepitule. Sa ju ei taha reisil avastada, et väljavalitud hotelli numbritoas ei ole soovitud vanni või rahuliku merevaate asemel näed lärmakat tänavabaari? Või muretseda tähtsal päeval selle pärast, kas catering teenuse partner jõuab õigeks ajaks valmis ja kas esineja leiab ikka õige koha üles? Võid olla rahulik – ma ajan kõik joonde. Ebamugevustega tegelemine ei ole minu jaoks ebamugav.

REISIKORRALDUS

Reisikorraldus on väga ajakulukas ning hõlmab lisaks lennupiletite, rendiauto, reisikindlustuse ja hotelli broneerimisele rohket eeltööd. Teen Sinu elu lihtsamaks ning hoian kokku tunde mis kuluksid ideaalse reisikava koostamisele.

Kui soovid kogeda sihtkoha parimaid maitseid, leian Sulle sobiva restorani. Kui ihkad kogeda luksuslikkust ja seiklust korraga, võtan arvesse Sinu soove ning minu fookuses on sellise reisi planeerimine, mis sisaldaks mõlemat. Annan Sulle garantii kvaliteedi osas broneeritud teenustele ning vajadusel tegutsen reisiadvokaadina Sinu huvide kaitseks.

Minu abi kasutades võid olla kindel, et kõik vajalik on korraldatud ning saad nautida muretult põhjaliku ettevalmistusega reisi.

SUHTLUSE ADMINISTREERIMINE

Kuigi ma ei ole jurist on mind usaldatud läbi vaatama ka ametlikke dokumente ( notari, advokaadi või kolmanda isiku poolt), usaldatud suhtlema advokaadiga, samuti kolmanda osapoolega.

Sellistes olukordades vaatan, et Sinu huvid oleksid esindatud parema äranägemise järgi, konfidentsiaalselt, Sinu huvisid ja eelistusi arvestades ning et ükski detail ei läheks kaduma.

ELUKOHA VAHETUSEGA SEOTUD ASJAAJAMINE JA ELUKORRALDUS

Oled oma perega vahetamas elukohta ning ning kolimas teise linna?

Ühest linnast teise kolimisega kaasneb paratamatult mitmeid asjaajamisi olgu selleks siis sobiva elukoha valik ja leidmine, laste lasteaedade ja koolide vahetamine, sobivate trennide valimine ja palju muud. Eelnevat kõike korraldada kiire igapäevaelu kõrvalt on väga ajakulukas.

Saan olla siin lahkesti abiks ja eelnevas Sind aidata, saad olla kindel, et  Su pere eest on hoolitsetud.

KORTERI, MAJA, RENDI VÕI OSTUGA SEOTUD EELTÖÖ

Vajad uut rendikorterit endale või oma pereliikmele?  Unistad majast?
Kõik see on aga nii aeganõudev?

Säästan Sinu jaoks olulist aega järgmiste tegevustega:

Töötan läbi andmebaasid ja suhtlen kinnisvaraettevõtetega.
Kaardistan info ja saadavuse, teen kokkulepitud kriteeriumite põhjal eelvaliku.
Teostan objekti/objektide esmakülastuse/d ja veendun nõudmistele vastavuses.
Lepin kokku objekti ülevaatuse vastavalt kliendi kalendrile.
Teen omaniku ja kinnisvara taustauuringu.

LILLED, KINGITUSED, ÜLLATUSED

Kui soovid oma kallimat jalust rabada, ent ei teki aega või võimalust kingituse või romantilise õhtu organiseerimiseks, on parim viis kasutada minu abi.

Soovid oma kaaslast üllatada suure lillebuketi, meeldejääva õhtusöögi või teatrikülastusega? Ka siinkohal saan tulla appi organiseerimisega, olgu selleks lillede tellimine, piletite ostmine ja kohaletoimetamine või laua broneerimine Teie lemmikrestoranis.

PRIVAATSETE JA PERSONAALSETE ERAÜRITUSTE KORRALDAMINE

Vajad kogu sündmuse korraldust, või ainult kohapealset koordineerijat ürituse ajaks- kannan kõige eelneva eest hoolt, et Sina saaksid muretult külasite seltsis oma pidu nautida.

KODU HOIDMINE

Kuigi naabrite või sõprade poole pöördumine võib korra või kaks hädast päästa, on sagedaste reisijate jaoks siiski oluline, kui on olemas inimene, kellele saab muretult usaldada lillede kastmise, postkasti tühjendamise või koju jäänud teismelistel silma peal hoidmise.

Saan Sind aidata kui viibid komandeeringus, reisil või lihtsalt väljasõidul- võid olla kindel, et Sinu kodu on hoitud parimal viisil.

LÄHEDASTE INIMESTE EEST HOOLITSEMINE

Kui sinu elustiili juures ei leidu piisavalt aega, et oma vanemate või vanavanemate jaoks igapäevaselt kohal olla, saab Sind isiklik assistent aidata. Üksinda elavad vanemad või vanavanemad vajavad hooldajat, kes käiks nendega jalutamas, tooks poest vajalikku kaupa, sõidutaks neid arsti juurde, aitaks majapidamistöödega või lihtsalt loeks neile raamatut, oleks seltskonnaks.

Leian Sulle sobiva usaldusväärse inimese Sinu jaoks kalli pereliikme eest hoolitsemiseks ajaks, mil Sinul endal seda teha pole võimalik või aega napib. Nii saavad igapäevased olulised toimetused tehtud ning lähedaste inimestega koos olles saate veeta kvaliteetaega muretsemata igapäevatoimetuste üle.

KODUABILISE, LAPSEHOIDJA, KODUÕPETAJA, KOERAHOIDJA VÕI AEDNIKU LEIDMINE

Usaldada oma majapidamisse võhivõõrast, olgu selleks koduõpetaja, koduabiline, lapsehoidja, koerahoidja või mõni teine Sinu kodu või majapidamise jaoks oluline isik, võib olla keeruline. Usaldus tekib ajaga, kuid töösuhte alustamiseks on siiski oluline teada isiku tausta – tema tööeetikat ja eelnevat töökogemust.

Aitan leida Sulle usaldusväärse isiku. Nii saad Sina aega kokku hoida kuid olla kindel, et ümbritsed end õigete inimestega. Tegelen andmebaaside läbitöötamisega, postitan kuulutused, uurin tausta eelmise tööandja käest, ka karistusregistrist ning intervjueerin ka kandidaate.