ÄRIKLIENDILE

Igapäevaste tööülesannete nimekirja satub sageli tegevusi, mis on tüütud või aeganõudvad kohustused ning takistavad tegeleda äri arendamisega.
Olen vestelnud mitmete äriomanikega, kes tunnevad, et assistendi palkamine oleks järgmine vajalik samm, mida ettevõtte kasvatamiseks teha, kuid samas puudub vajadus igapäevase palgatöötaja järele. Võta minuga ühendust ja ma aitan Sind meeleldi just sellises mahus ja ajal nagu Sina vajad. Jäävad ära püsikulud töötajale, tasuda tuleb vaid aja eest mis konkreetse töö tegemiseks kulub.

IGAPÄEVASED ADMINISTRATIIVSED ÜLESANDED

Vajad abi emailide haldamisel, klientidele õigeaegsel vastamisel ja suhtlemisel, abi dokumentidega – kliendivastused, hinnapakkumised, personalidokumendid jms.

Hoolitsen selle eest, et kõik Sinu emailid oleksid õigeaegselt läbi vaadatud ja vastatud. Koostan kirjad, arved. Hoian Sinu asjad korras ja tagan klienditeeninduses ning -suhtluses, et Sinust ja Sinu ettevõttest jääks hea maine.

ÄRIKOHTUMISTE KORRALDAMINE

Kohtumiste ja koosolekute korraldamine on liiga aeganõudev-kannan hoolt kõikide detailide eest, et Sina saaksid keskenduda sisule.

Lepin kokku kohtumised vastavalt Sinu kalendrile, valmistan kohtumised ette vastavalt Sinu soovidele ja konkreetse ärikohtumise eesmärgile.

KÜLALISTE VASTUVÕTMINE (SEALHULGAS VÄLISKÜLALISED)

Sinu Eestisse visiidile tulnud äripartner on vaja lennujaamas vastu võtta või vajab lõuna ajal kaaslast, sest Sa ise jõuad kohtumisele hiljem, võid julgelt mind saata – saan talle tutvustada Eestit, rääkida meie kultuurist ja inimestest. Lisaks eesti keelele suhtlen ka inglise keeles.

ÄRIREISIKORRALDUS JA ÄRIREISIL SAATMINE

Hoolitsen selle eest, et kõik ärireisi edukaks kujunemiseks oleks detailideni korraldatud- lennupiletid, hotellid, transfeeri teenused, kindlustus jne.
Sinu soovi korral saadan Sind ka ärireisil ning hoolitsen jooksvate küsimuste eest kogu reisi vältel.

KLIENDIPAKKUMISTE KOOSTAMINE JA KLIENDISUHTLUS

Koostan hinnapakkumised ja suhtlen kliendiga kogu projekti vältel.

PERSONALISPETSIALISTI ÜLESANDED (sh ka avalik teenistus)

Ettevõtte personalijuht vajaks abilist aga mitte kogu aeg vaid aeg-ajalt, kasvõi puhkuse ajaks? Sinu ettevõte ei vajagi praegu täiskohaga personalitöötajat?

Saan olla abiks töötajate värbamisel (töökuulutuste koostamine ja avaldamine, avalduste läbitöötamine, vestluste läbiviimine, taustauuringud, esmavaliku tegemine). Samuti töötaja tööle asumisel ja vabastamisel lepingute sõlmimise ja käskkirjade koostamisega, puhkuse- ja töögraafikute koostamise ja muu vajaliku aruandlusega.

ANDMEBAASIDE HALDUS

Andmete sisestamine ja kaasajastamine andmebaasides.

KAARTIDE JA KINGITUSTE OSTMINE, KOHALE VIIMINE JA SAATMINE

Jõulukaartide nimekiri vajab korrastamist ja kaardid postitamist? Sinu äripartneril või koostööpartneril on oluline tähtpäev?

Tihti võib juhtuda nii, et olulised sünnipäevad ununevad või tulevad need meelde liiga viimasel minutil. Kuid ometi on meie poolne tähelepanu meile oluliste inimeste suhtes meile endale väga oluline. Et ununemist ei juhtuks hoian korras Sulle oluliste inimeste tähtpäevade andmebaasi, ning tuletan Sulle olulised tähtpäevad meelde. Vajadusel ja soovi korral tellin lilled ja ostan kingituse vastavalt Sinu soovidele ning viin need ka personaalselt Sinu nimel kohale.

ARVETE KOOSTAMINE JA HALDUS

Arvete väljastamine, tasumiste jälgimine, raamatupidajale info edastamine.

ETTEVÕTTE ÜRITUSTE, TÄHTPÄEVADE, KOOLITUSTE, SEMINARIDE ORGANISEERIMINE

Vajad kogu sündmuse korraldust, või ainult kohapealset koordineerijat ürituse ajaks- kannan kõige eelneva eest hoolt, et Sina saaksid muretult koolitusele/seminarile keskenduda, või pidu nautida.

ELUKOHA VAHETUSEGA SEOTUD ASJAAJAMINE NING ELUKORRALDUS

Oled oma perega vahetamas elukohta ning ning kolimas teise linna?

Ühest linnast teise kolimisega kaasneb paratamatult mitmeid asjaajamisi olgu selleks siis sobiva elukoha valik ja leidmine, laste lasteaedade ja koolide vahetamine, sobivate trennide valimine ja palju muud. Eelnevat kõike korraldada kiire igapäevaelu kõrvalt on väga ajakulukas.

Saan olla siin lahkesti abiks ja eelnevas Sind aidata, saad olla kindel, et  Su pere eest on hoolitsetud.

ÄRIPINNA RENDI VÕI OSTUGA SEOTUD EELTÖÖ

Vajad uusi või mugavamaid ruume oma ettevõttele? Kõik see on aga nii aeganõudev?
Säästan Sinu jaoks olulist aega järgmiste tegevustega:

Töötan läbi andmebaasid ja suhtlen kinnisvaraettevõtetega.
Kaardistan info ja saadavuse, teen kokkulepitud kriteeriumite põhjal eelvaliku.
Teostan objekti/objektide esmakülastuse/d ja veendun nõudmistele vastavuses.
Lepin kokku objekti ülevaatuse vastavalt kliendi kalendrile.
Teen omaniku ja kinnisvara taustauuringu.