Ärikliendile

Igapäevaste tööülesannete nimekirja satub sageli tegevusi, mis on tüütud või aeganõudvad kohustused ning takistavad tegeleda äri arendamisega. Delegeerimine ei ole märk nõrkusest, see on tugeva juhi ja ettevõtja omadus ning annab võimaluse läheneda ülesannetele proaktiivselt, mahutada oma päevaplaani rohkem aega uute süsteemide, strateegiate või partnerlussuhete loomisele, veeta rohkem aega oma lähiringkonnaga või pühenduda meelishobile.

IGAPÄEVASED ADMINISTRATIIVSED ÜLESANDED

Vajad abi emailide haldamisel, klientidele õigeaegsel vastamisel ja suhtlemisel, abi dokumentidega – kliendivastused, hinnapakkumised, personalidokumendid jms.

Hoian Sinu asjad korras ja tagan klienditeeninduses ning -suhtluses, et Sinust ja Sinu ettevõttest jääks hea maine. Hoolitsen selle eest, et kõik Sinu emailid oleksid õigeaegselt läbi vaadatud ja vastatud. Koostan kirjad, arved.

ÄRIKOHTUMISTE KORRALDAMINE

Kohtumiste ja koosolekute korraldamine on liiga aeganõudev-kannan hoolt kõikide detailide eest, et Sina saaksid keskenduda sisule.

Lepin kokku kohtumised vastavalt Sinu kalendrile, valmistan kohtumised ette vastavalt Sinu soovidele ja konkreetse ärikohtumise eesmärgile.

ÄRIREISIKORRALDUS ja ÄRIREISIL SAATMINE

Hoolitsen selle eest, et kõik ärireisi edukaks kujunemiseks oleks detailideni korraldatud. Sinu soovi korral saadan Sind ka ärireisil ning hoolitsen jooksvate küsimuste eest kogu reisi vältel.

KLIENDIPAKKUMISTE KOOSTAMINE JA KLIENDISUHTLUS

Koostan hinnapakkumised ja suhtlen kliendiga kogu projekti vältel.

ANDMEBAASIDE HALDUS

Andmete sisestamine ja kaasajastamine andmebaasides.

KAARTIDE JA KINGITUSTE POSTITAMINE

Jõulukaartide nimekiri vajab korrastamist ja kaardid postitamist? Sinu äripartneril on oluline tähtpäev- lilled ja muretsen kingi ning viin need ka personaalselt Sinu nimel kohale.

SOTSIAALMEEDIA- JA ÜRITUSTURUNDUS, PARTNERLUSSUHETE PROJEKTID

Sul ei ole soovi tasuda suurte agentuuride kõrgeid projektitasusid. Oman väga häid koostööpartnerid eelnimetatud valdkondades, kes täna tegutsevad väikeettevõtjana teenust osutades kuid omavad eelnevaid pikaaegseid kogemusi suurfirmades. Säästad oluliselt kõrgetelt projektitasudelt, kuid saad personaalse ning paindliku lähenemise oma vajadustele.

KÜLALISTE VASTUVÕTMINE (SEALHULGAS VÄLISKÜLALISED)

Sinu Eestisse visiidile tulnud äripartner on vaja lennujaamas vastu võtta või vajab lõuna ajal kaaslast, sest Sa ise jõuad kohtumisele hiljem, võid julgelt mind saata – saan talle tutvustada Eestit, rääkida meie kultuurist ja inimestest. Lisaks eesti keelele suhtlen ka inglise keeles.

ETTEVÕTTE ÜRITUSTE, TÄHTPÄEVADE, KOOLITUSTE, SEMINARIDE ORGANISEERIMINE

Vajad kogu sündmuse korraldust, või ainult kohapealset koordineerijat ürituse ajaks- kannan kõige eelneva eest hoolt, et Sina saaksid muretult koolitusele/seminarile keskenduda, või pidu nautida.